Greguar Hotel & Apartments
****
67/7, Velyka Vasylkivska Str., Kyiv, Ukraine, 3150
Online rezervace. Ceny od UAH1580.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od UAH1,580
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Greguar Hotel & Apartments is a luxurious 4-star property conveniently located near the centre of Kiev. Local tourist attractions such as Kiev Planetarium, Kiev Olympic Stadium and Kiev Monastery of the Caves are not far from the hotel. Also easily within reach are Tomb of the Unknown Soldier, Motherland Statue and Museum of the Great Patriotic War.

Facilities
Dining facilities at Greguar Hotel & Apartments include a cafeteria. Breakfast is available - a surcharge will apply. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Hotel guests will appreciate the welcoming services of our multilingual staff. Other services: dry cleaning/laundry service, elevator/lift, express check-out, laundry facilities and tours/ticket assistance.

Transportation/Parking facilities
Greguar Hotel & Apartments offers transportation to/from the airport for an additional fee.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Greguar Hotel & Apartments je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Kiev, Ukraine (IEV-Zhulhany) - 3.52 mi
  • Kiev, Ukraine (KBP-Borispol Intl.) - 17.78 mi
  Muzea
  • Bogdan and Varvara Khanenko Museum of Art - 0.82 mi
  • The National Art Museum of Ukraine - 1.54 mi
  • Ivan Honchar Museum - 1.84 mi